لطفا گوشی را به حالت عمودی تغییر دهید
حالت نمایش
جدول
لیست

تعداد محصول (16)

bakhtar-1385
<p>شما میتوانید با دادن یک شاخه گل رز سرخ که نماد عشق و محبت است شخص مورد نظر خودتان را خوشحال کنید .. هدیه دادن گل بهانه نمیخواهد ...عشق میخواهد ....... فروشگاه اینترنتی گل باختر این افتخار را دارد که سفارش آنلاین گل و هدایای شما را با بالاترین کیفیت و سرعت در سراسر ایران درب منزل عزیزانتان تحویل دهد. عشق، زیبایی و طراوت را با ارسال گل و هدیه توسط معتبرترین گل فروشی آنلاین ایران، گل باختر تجربه کنید.</p>
bakhtar-1098
گل رزهلندی شاخه بریده. قیمت محاسبه شده برای یک دسته 20 تایی رز هلندی می باشد. ارسال محصول 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
bakhtar-1096
گل رزهلندی شاخه بریده. قیمت محاسبه شده برای یک دسته 20 تایی رز هلندی می باشد. ارسال محصول3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
bakhtar-1095
گل رز هلندی شاخه بریده. قیمت محاسبه شده برای یک دسته 20 تایی رزهلندی می باشد. ارسال محصول 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
bakhtar-1094
گل رزهلندی شاخه بریده. قیمت محاسبه شده برای یک دسته 20 تایی رز هلندی می باشد. ارسال محصول یک ساعت بعد از انجام سفارش می باشد.
bakhtar-183
یک شاخه گل رز هلندی صوتی بدون دیزاین
bakhtar-151
گل رز هلندی شاخه بریده، قیمت محاسبه شده ، قیمت یک شاخه میباشد.
bakhtar-150
ده شاخه گل رز زرد هلندی شاخه بریده، قیمت محاسبه شده ، بدون دیزاین و گلدان
bakhtar-130
رز قرمز هلندی شاخه بریده، قیمت محاسبه شده ، قیمت 1 شاخه میباشد.
bakhtar-129
رز سفید هلندی شاخه بریده، قیمت محاسبه شده ، قیمت 1 شاخه میباشد.بدون دیزاین و گلدان
bakhtar-128
رز هلندی شاخه بریده، قیمت محاسبه شده ، قیمت 1 شاخه میباشد.
bakhtar-2030
<p>رز هلندی هفت رنگ با زیبایی خواست می باشد و در انواع گل آرایی ها به کار برده می شود و یک هدیه خاص و زیباست. در هنگام سفارش می توانید هر تعداد که بخواهید سفارش دهید. در صورتی که بخواهید می توانید درخواست نمایید به صورت دسته گل سفارش به دستتان برسد.&nbsp;&nbsp;</p> <p>قیمت محاسبه شده برای یک شاخه می باشد.&nbsp;</p> <p>&nbsp;</p> <p>در صورتی که می خواهید در تعداد گل ها و نوع گل و رنگ آن ها تغییری ایجاد بشه به شماره <a href="http://wa.link/1dnbyj" target="_blank">واتساپ</a> ما پیغام دهید&nbsp;</p> <p>بنویسید که دیزاین این محصول چطوره ؟ نظرتون در مورد قیمتش چیه؟ آیا خریدی از گل باختر داشته اید؟ اگر خریدی از ما داشته اید مدلی که برایتان ارسال کریدم چطور بود؟ آیا پیشنهادی برای ما دارید ؟ حتی اگه خریدی از ما نداشتی در مورد گل ها و گیاه چه چیزهایی میدونی؟ آیا تا به حال فکر کردی نگاه کردن به گل حس خوبی بهت میده و روحیت خوب میکنه اگر می گی حالشو نداری بیای یه چرخی تو سایت بزن رنگ گل ها رو نگاه کن و اگه تونستی پاشو بیا به فروشگاه سر بزن و یه گل برای منزل یا محل کارت بگیر تا اعضا خانواده و یا همکارنت روحیشون خوب بشه.</p> <p>شاید فکر کنید عمر گل کم هست اما آیا میدونی تو همین زمان کم میتونه جسم و روحت را آرام کنه و حتی میتونه روابط ها رو خوب کنه. اگر نمیتونی به یک نفر بگی دوستش داری با دادن فقط یک شاخه گل بدون اینکه حرفی بزنی بهش میگی دوستش داری و بهش اهمیت میدی. با کمترین هزینه می تونی حس خوب برای خودت و دیگران انتقال بدی. ما اینجا هستیم تا خنده را برلبانتان بیاوریم.</p>