لطفا گوشی را به حالت عمودی تغییر دهید

براساس قیمت(تومان)

تا
از

گیاه

حالت نمایش
جدول
لیست

تعداد محصول (324)

bakhtar-4073
<p>گیاه آپارتمانی آکمیا یکی از گیاه هان گلدار و زیبا می باشد که دارای یک گل زیبا می باشد.&nbsp;</p> <p>این گیاه مناسب منزل، دفتر کار و . . .&nbsp; می باشد.&nbsp;</p>
bakhtar-3045
زاموفیلیا بلک با گلدان سفالی یک گیاه آپارتمانی بخصوص می باشد. با توجه به برگ های سبز تیره به آن زاموفیلیا بلک نامیده شده است. این گیاه با شرایط های مختلف سازگاری دارد، به نور زیاد نیاز ندارد ( برای افرادی که محیط نور نداردند مناسب می باشد. ) برای آبیاری آن نیاز به آبیاری زیاد نیاز ندارد ( برای هر بار آبیاری بزارید خاک آن خشک شود )، خاصیت خوبی برای دفع سموم در هوا می باشد. زاموفیلیا بلک را می توان در منزل، ادراه، مطب، موسسات و . . . نگهداری کرد. گل فروشی باختر با انواع گیاه آپارتمانی خاص و زیبا را برای مشتریان عزیز ارائه می نماید.
bakhtar-3044
افوربیا تریگونا یه گیاه آپارتمانی خاص و شکلی خاص می باشد. نگهداری افوربیا بسیار راحت می باشد فقط باید به چند نکته توجه کرد از جمله : نور که باید به صورت غیر مستقیم و برای رشد بهتر چند ساعتی تابش نور مستقیم داشته باشد. آبیاری آن در فصل بهار و تابستان هفته ای یکبار، در پاییز و زمستان هر 2 هفته یکبار باید باشد به طور کلی باید ما بین دو آبیاری بزارید خاک آن خشک شود و دوباره آبیاری شود. گل فروشی باختر انواع گیاهان آپارتمانی و همچنین گیاهان خاص را به شما عزیزان عرضه می نماید.
bakhtar-2026
<p>گلدان کاکتوس یک مجموعه تراریوم در این باکس فلزی کوچک تزئین شده است.</p> <p>&nbsp;</p> <p>در صورتی که می خواهید در تعداد گل ها و نوع گل و رنگ آن ها تغییری ایجاد بشه به شماره <a href="http://wa.link/1dnbyj" target="_blank">واتساپ</a> ما پیغام دهید&nbsp;</p> <p>بنویسید که دیزاین این محصول چطوره ؟ نظرتون در مورد قیمتش چیه؟ آیا خریدی از گل باختر داشته اید؟ اگر خریدی از ما داشته اید مدلی که برایتان ارسال کریدم چطور بود؟ آیا پیشنهادی برای ما دارید ؟ حتی اگه خریدی از ما نداشتی در مورد گل ها و گیاه چه چیزهایی میدونی؟ آیا تا به حال فکر کردی نگاه کردن به گل حس خوبی بهت میده و روحیت خوب میکنه اگر می گی حالشو نداری بیای یه چرخی تو سایت بزن رنگ گل ها رو نگاه کن و اگه تونستی پاشو بیا به فروشگاه سر بزن و یه گل برای منزل یا محل کارت بگیر تا اعضا خانواده و یا همکارنت روحیشون خوب بشه.</p> <p>شاید فکر کنید عمر گل کم هست اما آیا میدونی تو همین زمان کم میتونه جسم و روحت را آرام کنه و حتی میتونه روابط ها رو خوب کنه. اگر نمیتونی به یک نفر بگی دوستش داری با دادن فقط یک شاخه گل بدون اینکه حرفی بزنی بهش میگی دوستش داری و بهش اهمیت میدی. با کمترین هزینه می تونی حس خوب برای خودت و دیگران انتقال بدی. ما اینجا هستیم تا خنده را برلبانتان بیاوریم.</p>
bakhtar-2016
گلدان کاکتوس با 3 گلدان کوچک طرح دار کاکتوس تزئین شده است. در رنگ های مختلف موجود می باشد. حتما در سفارش رنگ مورد نظر خود را درج کنید.
bakhtar-2014
شفلرا (درخت چتر) گیاهی همیشه سبز و زیباست که مناسب فضای آپارتمان می باشد. شفلرا (درخت چتر) با نام علمی Schefflera arboricola یکی از گیاهان بومی استرالیا می باشد. این درختچه زیبا با برگ های سبز رنگی که دارد، جزو گزینه های مناسب برای محیط های آپارتمانی و اداری به شمار می رود. نور زیاد و غیر مستقیم می خواهد. آب : هفته ای 2 تا 3 بار آبیاری کنید ( ارتفاع این محصول 70 سانتی متر است ) اتخاب نوع و رنگ گلدان با سلیقه مشتری عزیز قابل اجرا می باشد ولی این محصول همراه با گلدان سنگی آماده ارسال می باشد. همیشه در گل باختر از بهترین گیاهان آپارتمانی و بیرونی استفاده می شود. موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20 سال قدمت و تجربه ، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین، سبد گل مورد نظرتان را درب منزل دریافت کنید.
bakhtar-2011
گیاه یوکا یکی از گیاهان همیشه سرسبز و زیبا با برگ های خنجری شکل می باشد. این گیاه آپارتمانی یکی از گیاهانی هست می توان در داخل منزل، ادارت، دفتر شرکت ها، مطب ها و . . . مناسب می باشد. در گل گل فروشی باختر انواع گیاهان آپارتمانی را با انواع گلدان ها در اندازه و طرح های مختلف سفارش داد. در صورتی که گیاهانی که خریداری کردین از نحوه نگهداری و یا مشکلاتی که برای گیاهتان پیش آمده با تماس با دفتر کارشناسان ما شما را کاملا راهنمایی بفرمایند. ( در صوت لزوم می توانید گیاه خود را حضوری بیاورید . )
bakhtar-2001
گلدان شیشه ای از مجموعه ای گیاهان فیتونیا، سانسوریا پاکوتاه ( سانسوریا مینیاتوری ) به صورت زیبا چیندمان شده است.
bakhtar-2000
گلدان شیشه ای با مجموعه ای گیاهان و کاکتوس به صورت زیبا چیندمان شده است از جمله فیتونیا، هاورتیا لیموفیلیا و . . . می باشد.
bakhtar-1999
گلدان شیشه ای با مجموعه ای از گیاهان شامادورا، فیتونیا تزئین شده است. سفارش انواع تزئینات گل و گیاه در گل فروشی باختر با تازه ترین گل و گیاه و بهترین دیزاینرها انجام می شود.
bakhtar-1997
گیاه آپارتمانی آنتوریوم به رنگ قرمز مناسب برای دیزاین دکور منزل، دفاتر شرکت ها، بانک ها، ادارات و . . . می باشد. گل فروشی باختر با تازه ترین گیاهان سفارشات خاص شما عزیزان را به اجرا درمی آورد.
bakhtar-1982
گلدان ایکمیا فاسکیاتا یک گیاه آپارتمانی زیبا و دائمی می باشد. این گیاه به نور غیر مستقیم زیاد نیاز دارد ( حتما در نورمستقیم خورشید قرار نگیرد. ) این گلدان را اگر در پشت پنجره ای که نور مستقیم ندارد حتما گلدان هر چند وقت یکبار بچرخانید تا گل آن کج نشود ( به علت اینکه گل آن به جهت نور خم می شود به همین علت با چرخاندن آن گل آن صاف می ایستد )، در فصول بهار و تابستان از لحاظ آبیاری حتما مرطوب شود درون حفره برگ ها ( زیر گل درون برگ ها یک حفره وجود دارد ) که باید درون آب آبیاری شود ولی در فصل زمستان این حفره خشک باشد. این گیاه آپارتمانی آفات کم دارد.