لطفا گوشی را به حالت عمودی تغییر دهید
حالت نمایش
جدول
لیست

تعداد محصول (11)

bakhtar-1669
سبد گل ویژه با گل های رز هلندی لب ماتیکی، ارکیده فلونوپسیس سفید - بنفش، آنتوریوم بنفش در سبد حصیری سفید مناسب مراسم خواستگاری، نامزدی، هدیه عروسی که با مرغوبترین گل ها در گل باختر طراحی و اجرا شده است. هدیه دادن گل، برای کسی که هدیه را دریافت کرده احساس خوشایندی را به وجود می آورد که معمولا نشانه ی علاقه و صمیمیت فرد هدیه دهنده محسوب می گردد و باعث زینت و شادابی محفل نیز می شود. ترکیب رنگی صورتی و بنفش جلوه بی نظیری به این سبد گل خواستگاری ویژه داده است که نشان دهنده عشق و علاقه است. اسفنج به کار رفته در این تزئین اسفنج خارجی آبکش بوده که اگر این اسفنج را هر روز مرطوب نگه داریم گل ها به مدت بیشتری سالم می ماند. همیشه تازه ترین گل ها ی طبیعی در گل باختر مورد استفاده قرار می گیرند. هدیه ی شما همراه با پیام شخصی خودتان بسته بندی و در کوتاه ترین زمان ارسال می شود. موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20 سال قدمت و تجربه، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین، گل مورد نظرتان را درب منزل دریافت کنید.
bakhtar-1619
سبد گل زیبا و متفاوت دیزاین شده با گلهای مختلف و رنگارنگ یک هدیه زیبا برای تولد . مراسم خواستگاری و سالگرد ازدواج و نامزدی است ... در این سبد حصیری بزرگ از گلهای رنگارنگ کرزنتیا . گلهای رز هلندی سرخ . گلهای رز مینیاتوری گلبهی .. گلهای آلسترومریای سبز و در نهایت از گلهای لطیف و زیبای لیسیانتوس استفاده شده که به خاطر ترکیب این گلها این سبد جلوه خاص و بینظیری دارد و از هر زاویه زیبایی خاص خود را دارد...هدیه دادن گل، برای کسی که هدیه را دریافت کرده، احساس خوشایندی را به وجود می آورد که معمولا نشانه ی علاقه و صمیمیت فرد هدیه دهنده محسوب می گردد و باعث زینت و شادابی محفل نیز می شود..همانند سایر محصولات گل فروشی آنلاین گل باختر، در این سبد گل نیز، اسفنج های مخصوصی تعبیه شده که وظیفه آبرسانی به گل ها را انجام می دهد. گل ها ابتدا درون این اسفنج ها قرار می گیرند و سپس به داخل سبد انتقال می یابند. در تمام مدتی که گل ها داخل سبد هستند از آب تغذیه کرده و تازه و شاداب می مانند. وجود این اسفنج ها باعث عمر بیشتر گل ها خواهد شد. موسسه گل و گیاه باختر با بیش از 20سال قدمت و تجربه، برای هر موقعیتی پیشنهادی خاص به شما ارائه میکند. .........•در گل باختر همیشه ازتازه ترین گل ها استفاده میشود. • گل آرایی همه گلها را حرفه ای ترین متخصصان انجام میدهند. •...... گل شما را در مکان و زمان مدنظرتان و با پیام شخصی درج شده روی کارت در کوتاه ترین زمان تحویل میدهند.سفارش به صورت آ نلاین میباشد
bakhtar-1328
اگر قصد سفارش گل و ارسال گل برای عزیز دلی را دارید، به شما تبریک می گوئیم؛ چرا که خرید گل زیباترین روش برای ابراز احساسات و علائق شما به دیگران است. با سفارش آنلاین گل شما قادر خواهید بود اطرافیانتان را از احساسات خودتان باخبر کرده و به آنها نشان دهید که چقدر دوستشان دارید و دلتان هوایشان را کرده است. .. سبد گل رنگانگ با طول 90 سانتی متر، سبد زیبا و جذابی است که این پیام دل شما را با زیبایی گل ها و با عطر و بویی جادویی و سحرانگیز به عزیزانتان منتقل می کند. رنگبندی زیبای صورتی و سبز و سفید گل های رز مینیاتوری ...ارکیده و آنتوریوم حس آرام و لطیفی را در وجود عزیزانتان بیدار خواهد کرد. حسی ناب و خاطره انگیز که باعث می شود تا این سفارش گل، تجربه ایی متفاوت و فراموش ناشدنی را برایشان رقم بزند. ... به یاد داشته باشید که شما با ارسال گل به آنانکه دوستشان دارید، یک دنیا عشق، علاقه و احترام را به آنها هدیه می کنید. طراحی و چیدمان گل های به کار رفته در این سبد گل رویایی و زیبا به گونه ای است که شکل و حالتی زیبا گونه به آن می دهد که با با نگاه کردن از هر زاویه ای میتوان رنگهای متنوع و گوناگون به کار رفته در آن را مشاهده کرددر گل باختر همیشه ازتازه ترین گل ها استفاده میشود• گل آرایی همه گلها را حرفه ای ترین متخصصان انجام میدهند. همانند سایر محصولات گل فروشی آنلاین گل باختر، در این سبدگل نیز، اسفنج های مخصوصی تعبیه شده که وظیفه آبرسانی به گل ها را انجام می دهد. گل ها ابتدا درون این اسفنج ها قرار می گیرند و سپس به داخل باکس سبد انتقال می یابند. در تمام مدتی که گل ها داخل سبد هستند از آب تغذیه کرده و تازه و شاداب می مانند. وجود این اسفنج ها باعث عمر بیشتر گل ها خواهد شد. موسسه گل و گیاه باختر با بیش از 20سال قدمت و تجربه، برای هر موقعیتی پیشنهادی خاص به شما ارائه میکند. . گل شما را در مکان و زمان مدنظرتان و با پیام شخصی درج شده روی کارت در کوتاه ترین زمان تحویل میدهند.سفارش به صورت آ نلاین میباشد
bakhtar-1010
این مدل جا حلقه ای با گلهای آلسترومریا ، لیلیوم ، قرنفل و لیاتریس و پسته دریایی داخل سبد گل آرایی شده است. گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند که اگر اسفنج را مرطوب نگه داریم گلها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این سبد می تواند بسته به نوع و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد .زمان تحویل این محصول 3 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. جا حلقه ای داخل سبد متعلق به مشتری می باشد.
bakhtar-1009
در این نمونه جا حلقه که در سبد تزیین شده از گل های رز هلندی ، آنتریوم و ارکیده دندروبیوم استفاده شده است. قیمت این نمونه میتواند بسته به نوع و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این محصول حدود 2 ساعت بعد از انجام سفارش میباشد.در این نوع سبد گل ها به شکل زیبایی در قسمتهای مختلف تزیین شده است..گل ها و برگ ها داخل اسفنج خارجی آب کشیده کار شده اند و اگر اسفنج آن را مرطوب نگه داریم گل ها و برگ ها طول عمر بیش تری خواهند داشت. قیمت این سبد میتواند بسته به نوع سبد و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. این محصول به صورت جضوری در فروشگاه انجام می شود. وسایل و پارچه های استفاده شده دراین سبد به عهده مشتری می باشد. گل ارکیده دندربیوم به دلیل وارداتی بودن موجود نمی باشد در صورت سفار می توان از گلهای جایگزین استفاده کرد.
bakhtar-1008
در این نمونه جا حلقه ، در یک طرف سینی با گلهای رز هلندی ، ارکیده دندرویوم ، فرزیا ، ارکیده فلوئوپسیس و میخک سفید همراه با برگ تزئین شده است. قیمت این نمونه میتواند بسته به نوع و تعداد گل به کار رفته متغیر باشد. زمان تحویل این محصول حدود 2 ساعت بعد از انجام سفارش می باشد. گل ارکیده دندریوم به دلیل وارداتی بودن موجود نمی باشد در صورت سفارش از گل های جایگزین استفاده می شود. وسایل موجود در عکس متعلق به مشتری می باشد .
bakhtar-1322
می خواهید لبخند بر لب فردی که دوستش دارید بیاورید؟ می توانید با ارسال سبدی از گل های صورتی برای او ، روزش را رنگی و زیبا کنید . گل های صورتیو سفید رنگ بهترین انتخاب برای مادرتان ، دوستتان و یا کسانی که دوستشان دارید ، است. سبد گل سایزمتوسط با ابعاد60*40 هدیه ای مناسب برای فرد مورد علاقه ی شماست . برگ ها و گل های براق و تازه به طرز ماهرانه ای توسط طراحان چیده شده اند تا یک سبد تزئینی طبیعی ایجاد کنند که تضاد زیبایی با رنگ گل های استفاده شده در سبد به وجود می آورد. شما می توانید پیام و احساسات خود را همراه با ترکیب گل های آنتوریوم ، لیلیوم و لیاتریس که در یک سبد چوبی ارائه شده ، برای فرد مورد علاقه تان ارسال کنید... موسسه ی گل و گیاه باختر با بیش از 20سال قدمت و تجربه ، بهترین ها را برای موقعیت های مختلف ارائه می دهد که شما می توانید به راحتی از طریق خرید آنلاین ، سبد گل مورد نظرتان را درب منزل دریافت کنید. همواره تازه ترین گل ها در گل باخترمورد استفاده قرار می گیرند . گل آرایی ها توسط حرفه ای ترین ها انجام می شود . هدیه ی شما همراه با پیام شخصی خودتان بسته بندی می شود .
bakhtar-950
گل های استفاده شده دراین جا حلقه ای ارکیده دندریوم، رزهلندی می باشد ضمنا سینی به کاررفته به عهده مشتری می باشد. قیمت بدون سینی محاسبه شده است. شما شما بعد از 3 ساعت اماده تحویل می باشد.
bakhtar-948
گلهای استفاده شده دراین جا حلقه ای گل فرزیا میباشدضمنا ظرف و جا حلقه ای به کاررفته به عهده مشتری می باشد.قیمت بدون جا حلقه ای و ظرف محاسبه شده است